×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

SHKRIM PROMOCIONAL/ Poligoni ‘ACTION TARGET’, kryefjala e argëtimit në Tiranë

Në vitin 2017, Administratori i përkushtuar i kompanisë “MSSC (Military System Supply Company)” Sh.p.k., z. Emiljano Dusha, pranë qendrës së Tiranës, hapi poligonin civil të qitjes, “Action Target”, tashmë lider në këtë fushë përsa i përket teknologjisë më modern të përdorur, profesionalizmit e armëve më të fundit dhe të larmishme si dhe vendodhjes së tij.

Ky poligon ndodhet në Tiranë, në Rrugën “Dervish Hima”, Kulla 1, pranë Stadiumit të ri “Air Albania” dhe “Arena Center”, tashmë një zonë argëtimi e atraksioni për të rinjtë, vizitorët e huaj dhe jo vetëm. Stafi profesional, çmimet konkuruese dhe siguria maksimale janë komponentët kryesore që e bëjnë poligonin tonë një risi.

Çdo ditë, nga e hëna në të diel, poligoni “Action Target” është kryefjala e argëtimit për të rejat, të rinjtë dhe të huajt të cilët provojnë aktivitetin e qitjes me armët më modern si: Pistoletat Glock, CZ, Steyr, Heckler & Co, Scorpion Evo3 etj.

Poligoni civil i qitjes ju mirëpret në ambjentet e tij i cili funksionon me dy poste, ka një sallë moderne të komandimit dhe një staf profesional e të trajnuar që ka prioritet argëtimin dhe sigurinë e klientit.

Shoqëria “MSSC (Military System Supply Company)” Sh.p.k., është themeluar në vitin 2009 nga z.Emiljano DUSHA. Selia e kompanisë është në Tiranë, në Rrugën “Dervish Hima”. Aktiviteti i kompanisë tonë është i përqëndruar në tregtimin e veshjeve, aksesorëve dhe pajisjeve special të Ushtrisë dhe Policisë së Shtetit. E udhëhequr nga idetë novative dhe vullneti i administratorit, z.Emiljano Dusha, kompania jonë mbetet lider prej shumë vitesh ne fushën e sigurisë dhe furnizimin e njësive elitare në strukturat e Policisë së Shtetit me veshje e pajisje moderne prodhuarnga markat me prestigjoze botërore.

Administrimi dinjitoz, menaxhimi dhe gatishmëria e stafit për të ofruarshërbimin profesional, kanë bërë që sot kompania jonë të jetë ndërkompanitë më të suksesshme në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Prezantohet makina diellore, ecën disa muaj pa u karikuar

Prezantohet makina diellore, ecën disa muaj pa u karikuar

Publikuar më 24.06.2022
Një kompania holandeze po e sjell në treg automobilin e parë...

Një kompania holandeze po e sjell në treg automobilin e parë në botë i gatshëm për prodhim dhe i cili vihet në lëvizje vetëm nga energjia solare, Lightyear 0 do të kushtojë 263,000 dollarë. Lightyear 0, që nuk duhet të ngatërrohet me automobilin Buzz Lightyear të Disneyt, edhe pse teknologjia e tij e avancuar nuk e […]

Lexo më shumë

Sharon Stone bën deklaratën tronditëse: Kam humbur 9 fëmijë nga abortet

Sharon Stone bën deklaratën tronditëse: Kam humbur 9 fëmijë nga abortet

Publikuar më 24.06.2022
Aktroja e njohur Sharon Stone ka zbuluar se ka pësuar nëntë ...

Aktroja e njohur Sharon Stone ka zbuluar se ka pësuar nëntë aborte. 64-vjeçarja bëri një koment në një postim të revistës “People”, ku shfaqej Peta Murgatroyd, e cila kohët e fundit foli për dështimin e shtatzënisë ndërsa bashkëshorti i saj, Maks Chmerkovskiy, ishte në Ukrainë. “Ne, si femra nuk kemi një forum për të diskutuar thellësinë […]

Lexo më shumë

Gafa e presidentit Biden duke përshkruar Amerikën: Një vend që mund të përkufizohet me një fjalë, ‘asfutmsifwffutsh’

Gafa e presidentit Biden duke përshkruar Amerikën: Një vend që mund të përkufizohet me një fjalë, ‘asfutmsifwffutsh’

Publikuar më 24.06.2022
Presidenti 79-vjeçar njihet për gafat dhe këtë herë ka arrit...

Presidenti 79-vjeçar njihet për gafat dhe këtë herë ka arritur të dominojë sërish rrjetet sociale falë perlës së re. Ai duke iu drejtuar mediave në prani të zëvendëspresidentes, Kamala Harris deklaroi se “Amerika është një vend që mund të përkufizohet me një fjalë”. Megjithatë, kur iu desh ta thoshte atë fjalë, ai mërmëriti diçka dhe tingëllonte […]

Lexo më shumë

Burri filmohet duke shkëmbyer mesazhe me tjetrën, derisa po priste ushqimin e porositur me partneren

Burri filmohet duke shkëmbyer mesazhe me tjetrën, derisa po priste ushqimin e porositur me partneren

Publikuar më 24.06.2022
Një burrë është zënë duke tradhtuar partneren, kur iu zbulua...

Një burrë është zënë duke tradhtuar partneren, kur iu zbuluan mesazhet duke i shkëmbyer me një vajzë tjetër në aplikacionin për njoftime. Për ironi ai po shkëmbente me një vajzë tjetër mesazhe në prezencë të partneres, por mjaftoi një video e publikuar që të zbulohet gjithçka. Një përdorues i TikTokut vërejti detajin kur çifti po prisnin […]

Lexo më shumë

Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!

Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!

Publikuar më 17.06.2022
Aktori Tom Hanks së bashku me bashkëshorten e tij po dilnin ...

Aktori Tom Hanks së bashku me bashkëshorten e tij po dilnin nga një restorant ndërkohë që janë përballur me një situatë jo të këndshme. Hanks dhe Wilson po shkonin në makinën e tyre në momentin kur  një grup fansash të cilët donin të takonin çiftin kanë penguar Wilson. Në një video që po bën xhiro […]

Lexo më shumë

I paralizuari vdes me eutanazi, Italia e ndarë pas vetëvrasjes së parë mjekësore

I paralizuari vdes me eutanazi, Italia e ndarë pas vetëvrasjes së parë mjekësore

Publikuar më 17.06.2022
Një 44-vjeçar vdiq dje në Itali në rastin e parë të eutanazi...

Një 44-vjeçar vdiq dje në Itali në rastin e parë të eutanazisë së asistuar me ndihmë mjekësore në atë vend, raporton Deutsche Welle. Ai, i paralizuar nga qafa e poshtë është personi i parë në Itali që merr miratimin nga gjykata për vetëvrasje, pra eutanazi me ndihmë mjekësore. Edhe pse teknikisht është kundër ligjit të ndihmosh […]

Lexo më shumë

Tingujt yyyyyyy dhe iiiiiiiiiiii të lidhur me natyrën, një nga mrekullitë që mban të fshehur Gjuha Shqipe

Tingujt yyyyyyy dhe iiiiiiiiiiii të lidhur me natyrën, një nga mrekullitë që mban të fshehur Gjuha Shqipe

Publikuar më 02.06.2022
Dr. Aleksandër Gjollma    Njeriu i shpellës, si paraard...

Dr. Aleksandër Gjollma    Njeriu i shpellës, si paraardhës i banorit pellazgjik nga këto anë të Europës, ka komunikuar fillimisht me klithma, që më tej i zëvendësoi me thirrje fare të thjeshta të cilat ne sot i quajmë zanore ose bashkëtingëllore. Është interesant se Gjuha Shqipe na jep shumë të vërteta bindëse për të vërtetuar […]

Lexo më shumë

Çifti puthet dhe ngashërehet, prokurori i Krujës emocionon sallën pasi kaloi vettingun

Çifti puthet dhe ngashërehet, prokurori i Krujës emocionon sallën pasi kaloi vettingun

Publikuar më 02.06.2022
Kalimi i vettingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit p...

Kalimi i vettingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit për prokurorin pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë është festuar me puthje dhe përqafime. Florian Bonjaku kishte të pranishme në sallë partneren e tij në momentin e shpalljes së vendimit nga KPK. Ata kanë injoruar prezencën e kamerave duke shkëmbyer edhe një puthje në buzë në ambientet e […]

Lexo më shumë