Shkarkohet trajneri i Kamzës, Klodian Duro

Në një postim në Facebook klubi i Kamëzës ka njoftuar shkarkimin e trajnerit Klodian Duro.

Postimi i plotë

“Klubi ben te ditur mbylljen e bashkepunimit me trajnerin Klodian Duro. Duke e falenderuar trajnerin per kontributin e tij te palodhur, perkushtimin dhe gjithçka dha per skuadren tone, bejme te ditur se rruget tona ndahen ketu. Mungesat e rezultateve na detyrojne te bejme nje zgjidhje tjeter ne kete moment. Trajnerit Klodian Duro, i urojme suksese ne karrieren e tij ne vazhdimesi dhe e konsiderojme gjithnje pjese te familjes sone.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet