Shira përgjatë kufirit Lindor! Ja si parashikohet moti nesër

Paraditja në vendin tonë paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa në orët vijuese vranësirat pësojnë zhvillim duke sjell reshje shiu bë zonat malore dhe përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje ne të dyja vlerat duke u luhatur nga 14 gradë C deri në 35 gradë C.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 1-2 ballë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet