Shikoni si u dukën yjet që parakaluan mbrëmë në MTV EMA (FOTO)

Një nga eventet më të mëdha në botë përsa i përket muzikës, MTV EMA, e cila u mbajt mbrëmë, mori vëmendjen mediatike anembanë botës.

Si një event i këtyre përmasave, edhe yjet që parakalojnë në tapetin e kuq mundohen të zgjedhin veshjet e duhura.

Ja disa foto nga parakalimi i yjeve mbrëmë para hapjes së ceremonisë së ndarjeve të çmimeve.

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet