“Shiko pak ça bëhet në Pogradec o vlla, ra bora këtu dhe…” (VIDEO)

Reshjet e borës që kanë rënë gjatë natës në zonën e Pogradecit kanë shkaktuar problemet e para në qarkullim. Shumë makina kanë mbetur për kohë të gjatë në radhë në aksin Qafë-Plloçë-Pogradec.
Ashtu si mund ta shihni edhe në këtë video të postuar nga “JOQ” dëgjohen ankesat e udhëtarëve për problemin në lëvizje. “Shiko pak ca bëhet në Pogradec o vlla, as pastrim asgjë, ja ra bora këtu dhe…”, dëgjohet të thotë një nga drejtuesit e mjeteve.

Të tjera

Abissnet