Ngjyra që do mbizotërojë këtë vjeshtë (Foto)

Foto 2 nga 4 Pas Para

Marka e mëdha nga Hermes e deri te Bottega, po vijnë me koleksion vjeshte në ngjyrë të kanellës.

Një ngjyrë femërore që anon sa nga kafja, sa nga portokalli dhe sa nga ngjyrat e dheut. Të sjella në veshje, aksesorë, pulovra, fustane dhe materiale kremi. Kashmiri, lëkure, kadife apo kamoshi, kudo duket shumë moderne dhe glamur.

Kjo ngjyrë do të mbizotërojë këtë sezon dhe është një nga më të hijshmet dhe elegante për vjeshtë/dimë 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet