Shehaj: Nuk dënohet Tahiri pa Ramën

Deputeti i Partisë Demokratike të Shqipërisë Agron Shehaj ka shkruar një status në profilin e tij në “Facebook”, ku shprehet se nuk dënohet Tahiri pa Edi Ramën. Shehaj shprehet se e falënderoj shumë ambasadorin amerikan Lu dhe se e sheh të domosdoshme ndërhyrjen e FBInë hetime.

Statusi i tij:

Nuk dënohet Tahiri pa Ramën

Jam shumë mirënjohës ndaj Ambasadorit Lu dhe e shoh te domosdoshme përfshirjen e FBI në hetim. Kush ka besim që Rama mund të hetojë ish-krahun e tij të djathtë? Ai e ka të qartë që po u dënua Tahiri do dënohet edhe Rama dhe shokët e tij.

#nukdenohetahiriparamen

#banditetnepushtet

#nenukjeminjesoj

/D.Xh/ 

 

 

Të tjera

Abissnet