Shakira dhe Pique më të bashkuar se kurrë (FOTO)

Foto 1 nga 6 Pas Para


Fituesja e dy çmimeve Grammy, Shakira dhe futbollisti Pique, kanë hedhur poshtë thashethemet për ndarjen e tyre, lajme të cilat u publikuan në muajin tetor në mediat rozë.
Çifti simpatik u fotografua në aeroportin e New York së bashku me dy djemtë e tyre.
Në foton e publikuar çifti dukej mjaft i lumtur më njëri-tjetrin, ndërkohë që duket se festat e fundvitit kanë vendosur t’i kalojnë në New York.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet