Selena Gomez renditet në vendin e parë në Billboard Hot 100

Selena Gomez pas 10 vitesh karrierë si këngëtare renditet e para në Billboard Hot 100. Disa ditë më parë, Gomez hodhi në tregun muzikor dy këngë të reja, të cilat ishin histori personale që flisnin për marrdhënien e saj me ish-të dashurin Justin Bieber.

Selena Gomez është artistja e parë, në historinë e muzikës, që mban vendin e parë në tabelat e Billboard 100 dhe Rolling Stone 100 me këngën “Lose You to Love Me”.

Vetëm 17 ditë nga publikimi, kënga “Lose You To Love Me” ka marrë mbi 112 milionë klikime në YouTube.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet