Seldi dhe Mimoza, fotografi mahnitëse nga pushimet (FOTO)

Publikuar më 26. 01. 2018 nga Jola Alimemaj

Çifti i famshëm Mimoza Shkodra dhe Seldi kanë zgjedhur të pushojnë në Ishullin Punta Canta.

Duken mjaft të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit.

Ata kanë publikuar në “Instagram” fotografi pranë plazhit.

Shikoni sa pamje romantike!