“Samsung” zbulon kamerat e Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus (VIDEO)

Kompania koreano-jugore “Samsung” shpreson që kamerat e versionit Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus do të bëjnë dallimin në treg, për shkak se do të jenë të avancuara.

“Samsung” ka zbuluar edhe modelet e reja të kamerave që do të ofrojnë versionet e telefonave në fjalë. Galaxy S9 do të ketë një kamer, ndërsa Galaxy S9 Plus dy kamera.

Samsung ka publikuar një video për modelet e reja të kamerave që do të jenë të pranishme në smartfonët e rinj.

Të tjera

Abissnet