Samsung prezanton notebooku-n e ri 7 Spin

Samsung publikoi një laptop të ri të quajtur Notebook 7 Spin (2018), me të cilin dëshiron të mbulojë të gjitha fushat dhe të kënaqë çdo lloj përdoruesi.

Pajisja ka procesor të gjeneratës së tetë Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, ekran 13.3-inç Full HD, bateri 43Wh, tastierë të ndriçuar, sensor për gishtërinj, port USB Type-C, USB 3.0, USB 2.0 dhe port HDMI.

Do të jetë pjesë e panairit CES javën e ardhshme dhe do të jetë në tregjet e përzgjedhura nga tremujori i parë i vitit.

Të tjera

Abissnet