Rudina Magjistari rrëfehet për herë të parë: Si më propozoi bashkëshorti (VIDEO)

Ashtu si rrallë herë, moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka dhënë një intervistë mjaft interesante, por shumë të sinqertë për emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës.

Magjistari ka treguar se si kanë ardhur këto festa të fundivitit në familjen e saj, tashmë prej 3 personash.
“Festat kanë ardhur shumë gëzueshëm, sidomos tani që këto dy vitet e fundit me ardhjen në jetë të Mias është një gëzim i vërtetë”, – shprehet moderatorja e famshme.

Ndër të tjera, Rudina është pyetur nga Thumb nëse do të ketë një dasmë nga ajo dhe partneri i saj në 2018-ën.

“Me thënë të drejtën nuk jam natyra. Mua më duket sikur çdo ditë me programin tim, gjithë këto vite që jam marrë me këtë profesion më duket sikur një dasmë e vogël. është një nusërim i vogël! Për të gjitha prezantueset besoj! Janë gjithmonë ato qendra e vëmendjes, janë ato që përgatiten më herët për veshje, për fustane, për look-un, për flokët, që duhet të dominojnë situatat në çdo moment”, – shprehet Rudina.

Ndërsa e pyetur sesi i ka propozuar bashkëshorti ajo u shpreh se ishte një surprize shume e bukur, dhe se çdo dite ai e bënë të dashurohet duke i thënë fjalë të bukura/Blitz.al/

Të tjera

Abissnet