×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Rrjeti i superketeve vazhdon rritjen e pandalshme në Shqipëri

Spar Albania, rrjeti lider i supermarketeve në vend, vazhdon të tregojë që është mbizotërues në treg dhe i pandalshëm në rrugën e tij drejt suksesit.

Duke qenë gjithmonë edhe më pranë klientëve, prej pak ditësh, ka hapur dyert Spar-i më i ri në kryeqytet, i pozicionuar në rrugën Sami Frashëri në Tiranë, pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi” dhe përballë ISKSH-së.

Misioni i Spar Albania është që jo vetëm të plotësojë nevojat e klientëve dhe konsumatorëve të tij, por të përmirësojë cilësinë e jetesës së tyre.

Spar është emri i një brandi ndërkombëtar supermarketesh, me qendër në Holandë, i shtrirë në të gjithë globin, ku aktualisht operon ne 4 kontinente dhe 45 shtete të botës.

Për ta arritur këtë, Spar përpiqet që në çdo hap që hedh, të jetë më pranë familjeve shqiptare. Kompania krijon mundësinë që të gjithë të shijojnë produkte cilësore si edhe një asortiment ndërkombëtar të markës Spar, e gjithë kjo me gamën e gjerë te çmimeve, e cila nuk përjashton askënd, por përkundrazi gjendet më pranë pritshmërive të çdo familjeje shqiptare.

Kjo duke marrë në konsideratë misionin e Spar, për të ofruar produkte të sigurta, të freskëta dhe të garantuara sipas standarteve europiane, duke u siguruar që çmimet e tyre të jenë gjithmonë më të mirat në treg. E gjithë kjo bëhet falë një pune të pandalshme dhe serioze që Spar zhvillon në mënyrë sistematike dhe profesionale, ku me anë të monitorimeve të vazhdueshme të tregut, me frekuencë ditore, bën të mundur ofrimin e çmimeve më konkurruese dhe më të leverdisshme për klientët e tij.

Me këtë dyqan te ri, Spar Albania numëron 45 pika të shpërndara në të gjithë Shqipërinë, gjithmonë duke pasur në vëmendje vizionin kryesor, ku klientët dhe konsumatorët e SPAR Albania përbëjnë zemrën e çdo gjëje që Spar bën, për të ecur përpara dhe për ta bërë brandin SPAR, më të njohurin, më të kërkuarin dhe më të dashurin për të gjithë.

Deri në fund të muajit Qershor, Spar Albania do të numërojë nën strehën e tij, plot 48 dyqane të shpërndarë në të gjithë Shqipërinë.

Asortimenti fantastik, i shumëllojshëm dhe gjithëpërfshirës, tashmë më pranë çdo shqiptari. Jo vetëm një gamë e gjerë produktesh, por edhe një seri produktesh nga çdo kategori, që mbajnë emrin e markës Spar.

Produkte me shije nga e gjithë bota, produkte të çertifikuara me cilësinë europiane, produkte bio, pa gluten, natyrale dhe dietike, i gjeni në çdo pikë të supermarketeve lider në treg, Spar Albania.

SPAR Albania është pjesë e Grupit Balfin, grupi më i madh dhe inovator i investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon.

(Shkrim Promocional)

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas Tiranës, edhe East Gate në Shkup drejt realizimit pas huasë së rëndësishme

Pas Tiranës, edhe East Gate në Shkup drejt realizimit pas huasë së rëndësishme

Publikuar më 30.07.2020
Pavarësisht vështirësive të krizës globale të diktuar nga Co...

Pavarësisht vështirësive të krizës globale të diktuar nga Covid-19, besimi i bankave lokale dhe rajonale ndaj Grupit Balfin mbetet i palëkundur. Në një konferencë për shtyp u mbajt sot në qendrën tregtare East Gate Mall në Shkup, ku u nënshkrua një marrëveshje ndërmjet Skopje East Gate (SEG) dhe një grupi bankash për një hua për […]

Lexo më shumë

Projekti “Green Coast”, nxitës i punësimit dhe promovimit të vlerave të Palasës

Projekti “Green Coast”, nxitës i punësimit dhe promovimit të vlerave të Palasës

Publikuar më 23.07.2020
Turizmi është transformuar në një prej industrive kryesore p...

Turizmi është transformuar në një prej industrive kryesore përsa i përket ndikimit në ekonominë kombëtare të Shqipërisë dhe akoma më shumë për ekonomitë e vogla lokale. Krahas vëmendjes së institucioneve qeverisëse, qendrore apo vendore, ndikim të madh ka pas edhe investimi nga ana e shoqërive private. Mbështetja e zhvillimit të turizmit në një perspektivë strategjike […]

Lexo më shumë

Merr fund jeta e vështirë për familjen Lazo në Sarandë, Samir Mane merr përsipër rikonstruksionin e banesës

Merr fund jeta e vështirë për familjen Lazo në Sarandë, Samir Mane merr përsipër rikonstruksionin e banesës

Publikuar më 25.06.2020
Grupi Balfin, me iniciativën e Presidentit Samir Mane, pasi ...

Grupi Balfin, me iniciativën e Presidentit Samir Mane, pasi u njoh për me rastin e familjes Lazo, ka vendosur t’i përgjigjet thirrjes së tyre për ndihmë. Shumë shpejt do të fillojnë punimet për rikonstruksionin e shtëpisë së kësaj familje në Sarandë. Një rast i përcjellë nga programi i gazetarisë investigative ”Fiks Fare” në televizionin Top […]

Lexo më shumë

Surpriza, si do ta zbatojë këtë vit distancimin social Markata e lodrave në QTU

Surpriza, si do ta zbatojë këtë vit distancimin social Markata e lodrave në QTU

Publikuar më 01.06.2020
Edhe këtë qershor, me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijë...

Edhe këtë qershor, me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, QTU rikthen Markaten e Lodrave, gjatë të gjithë muajit! Nën moton “Fëmijët për fëmijët”, do të jenë vetë vogëlushët ata që do të shesin dhe do të blejnë lodrat me njëri-tjetrin! Si çdo vit, qëllimi i këtij aktiviteti është argëtimi i fëmijëve dhe zgjimi i […]

Lexo më shumë

Eco Market vjen tek ti! Qëndro në shtëpi, porosit online shportën ushqimore

Eco Market vjen tek ti! Qëndro në shtëpi, porosit online shportën ushqimore

Publikuar më 05.04.2020
Rrjeti i marketeve Eco Market në kuadër të situatës së kriju...

Rrjeti i marketeve Eco Market në kuadër të situatës së krijuar prej COVID-19, ka ndërtuar një platformë të porosisë online  (http://bli.ecomarket.al/) për të gjithë gamën e produkteve të saj me të njëjtat çmime si në dyqanet fizike të saj. Eco Market i gjendet pranë qytetarëve në të gjithë Shqipërinë përmes bashkëpunimit me shërbimin postar Albanian […]

Lexo më shumë

Ja 10 fatlumët e shorteut të Spar që do ta nisin vitin me një Fiat Panda

Ja 10 fatlumët e shorteut të Spar që do ta nisin vitin me një Fiat Panda

Publikuar më 20.01.2020
Tetori i vitit 2019 shënoi 3 vjetorin e Spar Albania në Shqi...

Tetori i vitit 2019 shënoi 3 vjetorin e Spar Albania në Shqipëri. Me rastin e festimeve, Spar nisi fushata intensive me oferta e me surpriza fantastike për të shpërblyer klientët e tij në mbarë vendin. Një prej këtyre surprizave ishte dhe fushata “Ktheji blerjet në fitore”, e cila ju ofronte mundësinë të gjithë klientëve të […]

Lexo më shumë

Kthehet në traditë mbështetja e studentëve ekselentë të turizmit

Kthehet në traditë mbështetja e studentëve ekselentë të turizmit

Publikuar më 28.12.2019
Industria e turizmit luan një rol jetik në ekonominë globale...

Industria e turizmit luan një rol jetik në ekonominë globale dhe në gjithë komunitetin përkatës. Teksa në vitin 2018 kjo industri gjeneroi 10.4% të Prodhimit të Brendshem Bruto në rang global duke rritur ndjeshëm treguesit e punësimit, viti 2019 pritet të mbyllet me shifra akoma më optimiste. Në Shqipëri duke iu referuar të dhënave zyrtare […]

Lexo më shumë

27.3 milionë USD për 2019 nga AlbChrome në Bulqizë, hapet pusi nr 9, investimi më i madh në sektorin minerar

27.3 milionë USD për 2019 nga AlbChrome në Bulqizë, hapet pusi nr 9, investimi më i madh në sektorin minerar

Publikuar më 26.12.2019
Me investime që kapin vlerën 27.3 milionë USD, AlbChrome, ka...

Me investime që kapin vlerën 27.3 milionë USD, AlbChrome, ka shënuar një rekord investimesh për vitin 2019 në minierën e Bulqizës, që administrohet nga kompania. Së fundmi ka nisur funksionimin “Kali i Betejës” i një vargu të tërë investimesh, Pusi numër 9, investimi më i madh në sektorin minerar në Shqipëri gjatë 30 viteve të […]

Lexo më shumë