Rritje të temperaturave! Ja si parashikohet moti nesër në vendin tonë (Tabela)

Sipas IGJEUM nesër (e hënë, dt.24) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 16 °C

në vendet e ulëta: 4 / 17 °C

në vendet malore: 3 / 14 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt.24) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet