Rrëfimi dramatik i vëllait të vrasësit: Mund të ishin fëmijët e mi në atë koncert

Ka folur edhe vëllai i personit që vrau mbi 50 vetë dhe plagosi mbi 500 të tjerë në Las Vegas.

Ai ka thënë se ata persona që janë ekzekutuar në koncert mund të ishin fëmijët e tij. “Është tërësisht e patolerueshme ajo gjë e cila ka ndodhur në Las Vegas. Viktima të sulmit mund të ishin edhe fëmijët e mi”, ka thënë vëllai i personit të dyshuar si terrorist. Personi që kreu masakrën në Las Vegas ishte 64-vjeçari Stephen Paddock.

/D.Xh/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet