Roza Lati zbulon emrin dhe gjininë e bebes që… (Video)

Moderatorja Roza Lati njihet si një nga vajzat më çapkëne  të televizionit shqiptar, e cila së shpejti pritet që të nis programin e saj të ri , ka shprehur dëshirën për tu bërë nënë.

Në postimin e fundit të bërë në “Instagram”, Roza ka shprehur bindjen se ajo në jetë do të këtë një vajzë të cilën do ta quajë Perla.

Video që ju do të ndiqni më poshtë, në fakt është shumë e këndshme, dhe pse jo, ne ja urojmë Rozës ta përjetojë kur ajo të vendosi magjinë e mëmësisë.

Të tjera

Abissnet