×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ronela Hajati i emocionon të gjithë, bën gjestin më të bukur për babanë e ndjerë (FOTO)

Ronela Hajati ka treguar gjithmonë se e ndjen shumë mungesën e babait të saj, Marash Hajati. Këngëtarja ka pasur një lidhje tepër të ngushtë me të atin, i cili ka ndërruar jetë gati 7 vite më parë. Duke qenë se vendin e babait nuk mundet ta zëvendësojë askush, ajo ka vendosur që kujtimin e tij ta mbajë gjithmonë me vete.

Së fundmi Ronela ka zbuluar se ka realizuar tatuazhin e radhës, të cilin ja ka dedikuar babait të saj. Këngëtarja ka publikuar në “Instagram” një foto, në të cilën shihet se në pjesën e brendshme të parakrahut ka “gdhendur” emrin e të atit, Marash. Ky gjest me siguri i ka prekur të gjithë ndjekësit e Ronelës, të cilët duhet të jenë frymëzuar për të realizuar diçka të ngjashme si ajo për një person të zemrës që nuk jeton më.

Këngëtarja nuk ka lënë rast pa treguar se sa shumë e vlerëson figurën e babait të saj, sepse ai i ka qëndruar pranë deri në momentet e fundit të jetës. Marash Hajati ka qenë mjaft i njohur edhe për publikun shqiptar, sepse ka punuar për disa vite me radhë si publicist, gazetar dhe drejtor i përgjithshëm në RTSH. /L.R/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gif

“Ndodhin gjëra të tmerrshme”, Miss Albania: Na kërkojnë të zhvishemi e të tregojmë hiret tona, ndryshe nuk “shesim” dot

“Ndodhin gjëra të tmerrshme”, Miss Albania: Na kërkojnë të zhvishemi e të tregojmë hiret tona, ndryshe nuk “shesim” dot

Publikuar më 10.10.2022
Një deklaratë e Ina Dajçit, e shpallur “Miss Universe Albani...

Një deklaratë e Ina Dajçit, e shpallur “Miss Universe Albania” në gusht të vitit 2021 ku thotë se eksperienca në këto konkurse është e tmerrshme është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale. Ina pranoi ftesën e Bieta Sulos këtë të hënë, ku sqaroi këtë deklaratë dhe tregoi se çfarë gjërash të tmerrshme nënkuptonte. Në prapaskena, tjetër […]

Lexo më shumë

Bukuroshja e Hollywoodit që sot kërkon ushqim në koshat e plehrave

Bukuroshja e Hollywoodit që sot kërkon ushqim në koshat e plehrave

Publikuar më 03.10.2022
Fotot e reja të Loni Willison janë alarmante. Historia e vës...

Fotot e reja të Loni Willison janë alarmante. Historia e vështirë e jetës së ish-aktores dhe modeles është ndjekur prej vitesh me shumë interes dhe kishte shpresa se dikush do ta ndihmonte për të rikthyer jetën e saj në rrugën e duhur, por fotot e fundit, fatkeqësisht dëshmojnë se situata e saj është e pandryshuar […]

Lexo më shumë

(FOTO+VIDEO) Bella Hadid del nudo në sfilatë, ndërsa stilistët krijojnë fustanin në mes të skenës

(FOTO+VIDEO) Bella Hadid del nudo në sfilatë, ndërsa stilistët krijojnë fustanin në mes të skenës

Publikuar më 01.10.2022
E gjitha vëmendja ishte tek modelja Bella Hadid të premten, ...

E gjitha vëmendja ishte tek modelja Bella Hadid të premten, në Javën e Modës në Paris. Modelja ngriti temperaturat teksa doli nudo për sfilatën e “Copernit” përpara se mbi trupin e saj të krijohej një fustan i bardhë. 25-vjeçarja fillimisht doli në pasarlenë e veshur vetëm me një palë të brendshme dhe taka të bardha përpara se […]

Lexo më shumë

Edhe Madona e pranon: Tani bën karrierë me by**ë, më parë merrje fund nëse tregoje të pasmet padashje

Edhe Madona e pranon: Tani bën karrierë me by**ë, më parë merrje fund nëse tregoje të pasmet padashje

Publikuar më 12.08.2022
Ylli i muzikës botërore Madonna ka dhënë një intervistë së f...

Ylli i muzikës botërore Madonna ka dhënë një intervistë së fundmi për “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, ku ka zbuluar se si një incident në skenë desh i dha fund karrierës së saj. Ikona 63-vjeçare e muzikës tha se momenti ndodhi në “MTV Awards” të vitit 1984, ku ajo performoi këngën e saj hit […]

Lexo më shumë

Këngëtarja nga Tirana rrëfen dhunën nga i dashuri: Më mbyllte në shtëpi e më qëllonte me grushta fytyrës, e pa edhe nëna ime

Këngëtarja nga Tirana rrëfen dhunën nga i dashuri: Më mbyllte në shtëpi e më qëllonte me grushta fytyrës, e pa edhe nëna ime

Publikuar më 30.07.2022
Ajo është këngëtare e këngëve popullore në Shqipëri. Në një ...

Ajo është këngëtare e këngëve popullore në Shqipëri. Në një nga intervistat e saj, tha se i pëlqejnë sfidat dhe se i merr parasysh edhe pasojat. Por E.S., nuk e kishte parashikuar se deri ku do të shkonte i dashuri i saj, një burrë i martuar dhe me katër fëmijë. Ai e dhunoi këngëtaren shqiptare për shkak […]

Lexo më shumë

Koncerti i qeverisë, Ylli Limani zbulon momentin kur rrezikoi të digjej: Shpëtuam! (VIDEO)

Koncerti i qeverisë, Ylli Limani zbulon momentin kur rrezikoi të digjej: Shpëtuam! (VIDEO)

Publikuar më 30.07.2022
Këngëtari i njohur nga Kosova, Ylli Limani, i ka shpëtuar pë...

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ylli Limani, i ka shpëtuar për pak djegies, ndërsa performonte në sheshin “Skënderbej”, mbrëmjen e të enjtes, në koncertin e organizuar nga qeveria shqiptare me rastin e hapjes së negociatave me BE-në dhe 100 vjetorin e marrëdhënieve me SHBA-në. Ndërsa ishte duke kënduar, flaka e ndezur për t’i dhënë dritë […]

Lexo më shumë

‘Bëjeni Instagramin sërish Instagram’, rrjeti social pranon dështimin pas reagimeve të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

‘Bëjeni Instagramin sërish Instagram’, rrjeti social pranon dështimin pas reagimeve të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Publikuar më 29.07.2022
Rrjeti i madh social, Instagram, ka vendosur të kthejë disa ...

Rrjeti i madh social, Instagram, ka vendosur të kthejë disa prej ndryshimeve të nisura së fundmi, pas reagimeve të përdoruesve, përfshirë edhe yjet Kylie Jenner dhe Kim Kardashian. Aplikacioni i fotografive dhe videove u akuzua se po imiton TikTokun pasi nisi të enjten ndryshimin, duke bërë që postimet të shfaqen në ekran të plotë si […]

Lexo më shumë

‘Duhet të bësh lëpirësin ose spiunin që të mbash një vend pune’/ Vëllezërit shqiptarë korrin sukses në ‘America’s Got Talent’: Punuam 13 vite në cirk pa lekë, askush s’na vlerësoi

‘Duhet të bësh lëpirësin ose spiunin që të mbash një vend pune’/ Vëllezërit shqiptarë korrin sukses në ‘America’s Got Talent’: Punuam 13 vite në cirk pa lekë, askush s’na vlerësoi

Publikuar më 13.07.2022
Arnold Balla 26 vjeç dhe Artan Balla 20 vjeç janë vëllezërit...

Arnold Balla 26 vjeç dhe Artan Balla 20 vjeç janë vëllezërit shqiptarë që kanë mahnitur një Amerikë të tërë. Ata u bënë të njohur pasi morën pjesë në spektaklin e talenteve “America’s Got Talent” ku e lanë jurinë të habitur me aftësitë e tyre akrobatike. Në një intervistë ekskluzive për JOQ Albania, vëllezërit kanë rrëfyer se […]

Lexo më shumë