Ronela Hajati dhe Young Zerka, me një bashkëpunim të ri (FOTO)

Publikuar më 22. 12. 2017 nga Jola Alimemaj

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, nga moshat e reja, por jo vetëm.

Së fundmi këngët e saj janë kthyer në hit-e muzikore të padiskutueshme.

Ronela do ta mbyllë këtë fundvit me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e ka bërë të ditur këtë lajm, përmes rrjetit të saj social “Instagram”.

Ajo ka treguar datën e publikimit, madje edhe këtë herë ajo do të vijë në bashkëpunim me partnerin e saj Young Zerka.

Kënga mban titullin “Diamant”.