Rita Ora shijon jetën e natës nën shoqërinë e Lewis Hamilton dhe Neymar (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka kaluar natën e mbrëmshme duke shijuar jetën e natës nën shoqërinë e emrave të njohur si piloti i F1, Lewis Hamilton apo futbollisti më i shtrenjtë në histori, Neymar.

Por nuk kanë qenë vetëm këto emra të njohur pasin pjesë e festës ishin edhe modele të njohur mes tyre edhe Barbara Palvin.

Më poshtë keni disa foto ku mund të shihni Rita Orën në krah të emrave me famë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet