Rita Ora ‘djeg’ skenën në Gjermani (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Rita Ora ndodhet momentalisht në Berlin, në festivalin “ECHO Music Awards”.

Këngëtarja me famë botërore, ka performuar në skenë një nga hitet e saj më të dëgjuara “For You”, në bashkëpunim me Liam Payne.

Veshur bardhë e zi, Rita ka mahnitur të pranishmit me paraqitjen e saj skenike, por edhe sharmin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet