Rita Ora dhe Bebe Rexha shkëlqejnë në pasarelën e Victoria’s Secret

Vajzat shqiptare kanë shkëlqyer në sfilatën e modës së Victoria’s Secret. Rita Ora dhe Bebe Rexha u përzgjodhën të performonin në shfaqen e madhe modës.

Dy këngëtaret shqiptare, kanë ndezur skenën si me muzikën e tyre por edhe me performancën.

Rita dhe Bebe performuan mbrëmjen e së enjtes (8 nëntor) në Pier 94 në New York.

Rita dukej shumë seksi e veshur me bodysuit të zeza dhe ndërsa Bebe shkëlqeu me pink teksa performoi hitin e saj “I’m a Mess”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet