Rikthehet çifti i famshëm, plot puthje e pasion

‘Coachella’ ka bashkuar çiftin e famshëm, The Weekend dhe Bella Hadid sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Këngëtari përveç emocioneve që dhuroi me perfomancën e tij ‘Call Out My Name’, këngë kjo që thuhet se është dedikim për Selena Gomez, ka kaluar edhe momente pasionante.

Këngëtari thuhet se u shoqërua gjatë gjithë natës me ish të dashurën e tij, Bella Hadid.

“Të dy ishin ‘puthut gjithë natën’, i tha një burim revistës E news.

“Ata e kaluan gjithë natën së bashku dhe u larguan së bashku. Bella dukej shumë e lumtur. Ata patjetër ishin shumë të dashur, duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin, në shoqërinë e miqve të tyre”, thuhet më tej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet