Ricky Martin nudo në Instagram: Blini biletat e koncertit tim (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para


Ricky Martin shfaqet nudo në Instragm. Këngëtari i njohur ka postuar një foto sapo dal nga dushi, me anë të së cilës ka lajmëruar datat e turit të tij për vitin 2018 “Ricky Marin all in”.
E shoqëruar bashkë me foton ishte dhe ftesa e këngëtarit “Jemi kthyer në Las Vegas, blini biletat”, shkruan ai.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet