Reshje shiu në të gjithë vendin, njihuni me parashikimin e motit për sot

Sipas IGJEUM ditën e sotme priten reshje të dobëta në qarqet Dibër, Elbasan, Berat, Gjirokastër dhe lokalisht të dobëta në qarqet e tjerë

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 10 / 19 °C
në vendet e ulëta: 9 /16 °C
në vendet malore: 3 / 12 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet