Reshje shiu në të gjithë territorin! Ja si parashikohet moti sot (Tabelat)

Ditën e sotme moti priten të  jetë  me reshje të dobëta në të gjitha qarqet (siç tregohet në tabelë për secilin qark). Reshje të dobëta në formën e dëborës do të  ketë  në Veri dhe në Juglindje të vendit.

TEMPERATURAT

Sipas IGJEUM, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 14 °C

në vendet e ulëta: 8 /13 °C

në vendet malore: 2 / 9 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet