Reshje në gjithë territorin! Njihuni me parashikimin e motit për sot (Tabela)

Sipas IGJEUM ditën e sotme priten reshje të dobëta, deri lokalisht të dobëta në të gjitha qarqet e vendit. Në pjesën Verilindore reshjet priten të jenë në formën e dëborës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 11 / 19 °C
në vendet e ulëta: 10 /15 °C
në vendet malore: 5 / 10 °C

Era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet