×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Reperi Gold Ag prezanton për herë të parë në publik partneren e tij të jetës

Reperi i njohur dhe i dashur për publikun, Gold Ag, disa kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë duke kryer një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private, pa u ekspozuar.

Ditën e djeshme, me rastin e Fiter Bajramait ai ka vendosur të prezantojë bashkëshorten e tij e cila qenka mjaft simpatike. Reperi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në “Instagram” ku shkruan: Urime prej neve!

Gold Ag është përpjekur që ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave jetën e tij private, madje ai është martuar prej disa muajsh dhe ne është mësuar pak ditë më parë.

0

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Modelja kujdeset për maskën, por era i merr fundin dhe i nxjerr sheshit pjesët intime (Foto)

Modelja kujdeset për maskën, por era i merr fundin dhe i nxjerr sheshit pjesët intime (Foto)

Publikuar më 07.07.2020
Modelja Lottie Moss, motra e supermodeles Kate Moss, la tërh...

Modelja Lottie Moss, motra e supermodeles Kate Moss, la tërhequr vëmendjen e të gjithëve më fotot e fundit të cilat po qarkullojnë të në gjithë rrjetin. Bukuroshja është fotografuar e veshur më të zeza dhe teksa mbante edhe një maskë, duke zbatuar masat e vendosura ndaj COVID-19. Një fakt nuk ishte maska e vendosur ajo […]

Lexo më shumë

Ylli i Disney vdes në moshën 24-vjeçare

Ylli i Disney vdes në moshën 24-vjeçare

Publikuar më 07.07.2020
Ka humbur jetën në moshën 24-vjeçare, ylli i Disney, Sebasti...

Ka humbur jetën në moshën 24-vjeçare, ylli i Disney, Sebastian Athie. Lajmi i hidhur për vdekjen në moshë shumë të re të aktorit është bërë i ditur nga The Disney Channel Latin America, përmes një njoftimi në rrjetin social “Instagram”. “Pusho në paqe, Sebas. Arti dhe buzëqeshja jote do të jetojnë përgjithmonë. Jemi të trishtuar […]

Lexo më shumë

Modelja e kolme tregon transformimin e trupit pas lindjes së fëmijës (Foto)

Modelja e kolme tregon transformimin e trupit pas lindjes së fëmijës (Foto)

Publikuar më 07.07.2020
Një nga modelet e famshme të kolme, ka dashur të përcjell nj...

Një nga modelet e famshme të kolme, ka dashur të përcjell një mesash për të gjitha nënat e reja, të cilat kanë sjellë një jetë fëmijën e parë dhe janë hasur me transformimin tërësorë të trupit të tyre. Përmes disa postimeve në rrjetet sociale modelja Ashley Graham ka treguar se si duket trupi i saj […]

Lexo më shumë

Vajza e regjisorit Steven Spielberg fejohet me aktorin Genc Legrand

Vajza e regjisorit Steven Spielberg fejohet me aktorin Genc Legrand

Publikuar më 07.07.2020
Vajza e regjisorit Steven Spielberg, Destry Allyn, është fej...

Vajza e regjisorit Steven Spielberg, Destry Allyn, është fejuar me aktorin Genc Legrand. Destry, 23-vjeçare, njoftoi lajmin e gëzueshëm të premten në mbrëmje përmes një fotografie të publikuar në Instagram krah partnerit të saj, në të cilën ka vënë në fokus edhe unazën. “Përshendetje, jam fejuar”, ka shkruar ajo. “Jam shumë e emocionuar të vazhdoj […]

Lexo më shumë

Madonna i habit të gjithë, 61-vjeçarja pozon topless para pasqyrës (FOTO)

Madonna i habit të gjithë, 61-vjeçarja pozon topless para pasqyrës (FOTO)

Publikuar më 07.07.2020
Prej muajit mars Madonna nuk ka qenë shumë aktive për shkak ...

Prej muajit mars Madonna nuk ka qenë shumë aktive për shkak të një dëmtimi në gju. Pas një kohe të gjatë ajo ka postuar një imazh të saj, i cili i ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit në rrjete sociale. Këngëtarja 61-vjeçare ka postuar në “Instagram” një foto në të cilën shihet duke pozuar […]

Lexo më shumë

“Nuk shijoj asgjë, është e çuditshme”, këngëtari shqiptar rrëfen eksperiencën e tij me koronavirusin

“Nuk shijoj asgjë, është e çuditshme”, këngëtari shqiptar rrëfen eksperiencën e tij me koronavirusin

Publikuar më 07.07.2020
Ylli Vala ka qenë një nga këngëtarët e grupit “Aurora”, që n...

Ylli Vala ka qenë një nga këngëtarët e grupit “Aurora”, që në vitet 2003-2006 mori famë me disa këngë hit si “Larg je ti”, “Lele kaçurrele”, “Lady” etj. Pak ditë më parë Ylli u konfirmua si i prekur me koronavirus dhe së fundmi ka rrëfyer se si po e përjeton këtë eksperiencë. Në një lidhje […]

Lexo më shumë

Mbante armë pa leje, Gjykata dënon reperin Gjiko

Mbante armë pa leje, Gjykata dënon reperin Gjiko

Publikuar më 07.07.2020
Reperi Gjiko ka dalë sot para Gjykatës Themelore në Pejë për...

Reperi Gjiko ka dalë sot para Gjykatës Themelore në Pejë për t’u njohur me dënimin për veprën penale “Mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”. Gjiko së bashku me të akuzuarin tjetër Valon Alija janë gjobitur me 400 euro secili për armëmbajtje pa leje. Shumën prej 400 euro dy të pandehurit janë […]

Lexo më shumë

“Sulmoi” Arbana Osmanin, Xhemi Shehu thumbon publikisht Evis Mulën

“Sulmoi” Arbana Osmanin, Xhemi Shehu thumbon publikisht Evis Mulën

Publikuar më 07.07.2020
Evis Mula ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Wake U...

Evis Mula ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Wake Up”, në të cilin zbuloi disa detaje të parrëfyera më parë. Këngëtarja tregoi se asaj i ishte premtuar para shumë vitesh prezantimi i edicionit të parë të “Top Fest”, por në finale si moderatorë doli Arbana Osmani. Mula e akuzoi publikisht këtë të fundit […]

Lexo më shumë