Reagon Dua Lipa pas tradhtisë së të dashurit (FOTO)

Foto 5 nga 5 Pas Para

Pas raportimit se i dashuri Dua Lipa-s, Isaac Crew ishte në një klub nate duke kërcyer në mënyrë shumë intime me një femër tjetër me të cilën kishte shkëmbyer puthje vjen reagimi i këngëtares.

Këtë ajo e ka bërë përmes një postimi në “Twitter”. Dua shprehet se do të vazhdojë më tutje, dhe nuk frikësohet nga dashuria.

“Duhet t’i mbani miqtë dhe të dashurit tuaj afër, besoni instinktit tuaj. Mos i lëshoni kurrë ata që janë të sinqertë, që e kanë qëllimin më të mirë në zemër dhe nuk kanë hile. Dashuroni ata me gjithçka që keni, sepse ata e meritojnë më të mirën. Dashuria është gjëja më e bukur në botë. Mos keni frikë të dashuroni me tërë qenien tuaj. Nëse nuk ecën sipas dëshirës suaj, nuk është fundi i botës, kjo vetëm sa ju forcon për të ardhmen tuaj. Dashuria ju pret kudo” ka shkruar Dua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet