Rama takon Metën në presidencë, cila ishte arsyeja?

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me presidetin Ilir Meta. Takimi u realizua në zyrën e kreut të shtetit.

Ky takim nisi në orën 19.00. Mësohet se Rama dhe Meta kanë diskutuar çështje momentale me rëndësi, si çështja e negociatave me Greqinë, por edhe për shkatërrimin e Teatrit Kombëtar, për të cilin shumë artistë kanë dalë kundër. Takimi u realizua në mosprani të medies.

/D.Xh/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet