Pukë, plagoset me fishekzjarre fëmija 10 vjeç

PËRDITËSIM – Fëmija që u plagos në Vaun e Dejës në Pukë dhe u dërgua me urgjencë me helikopter në Tiranë quhet J.Zhuri. Ai dyshohet se është plagosur me fishekzjarre.

21.00  – Një fëmijë vetëm 10 vjeç është plagosur me armë zjarri në Pukë. Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin e vogël verior, në fshatin Telum. Nuk janë të qarta rrethanat e ngjarjes. Policia ka njoftuar ndodhinë dhe ka marrë masa të menjëhershme. Fëmija u dërgua menjëherë me helikopter për në Tiranë. Grupi hetimor është i pranishëm në vendngjarje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet