Provokon Rita Ora… (FOTO)

Foto 1 nga 7 Pas Para

Rita Ora vazhdon të jetë në vëmendjen e mediave për shkak të prezantimit të saj të fundit në “Fashion Awards” si edhe nga fotografitë e postuara më McGregor.

Ajo duket se do të vazhdojë të jetë pjesë e ballinave të mediave edhe për shkak të videos së fundit ku është shfaqur gjysmë e zhveshur dhe teksa pozon shumë provokuese.

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet