Protesta e studentëve, këngëtarja Besa Kokëdhima: Bravo iu qoftë (VIDEO)

Këngëtarja e mirënjohur Besa Kokëdhima ka dalë në mbështetje të studentëve, që kanë protestuar në dy ditët e fundit.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Besa shkruan se inkurajon studentët në protestën e tyre dhe i fton të ngrenë zërin për të drejtat e tyre.

 

View this post on Instagram

 

STUDENTËT FITUAN! BRAVO JU QOFTË! NGRINI ZËRIN PËR TË DREJTAT TUAJA ! NGRINI ZËRIN PËR JETËN TUAJ QË SHKATËRROHET NGA KORRUPSIONI E ARROGANCA! UNË JAM ME STUDENTËT! SHQIPËRI ❤️ MEDIA; MOS MINONI E MANIPULONI BASHKËQYTETARËT TUAJ! #unëjammestudentët

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet