Pandeli

15:43
“Mediaset Premium” shkruan se Tottenham Hotspur është vënë në garë së fundmi me Manchester United për sulmuesin e Napolit, Dires Mertens, teksa ky i fundit mund të largohet për shifrën e 30 milion...
15:13
Një sherr mes Olsit dhe Damianos i ndodhur gjatë javës që lamë pas është komentuar ditën e sotme në “Fun Club”, teksa në debat e sipër Olsi i pranon Damianos se është marrë me drogë. “Hajd...
15:00
Fenomeni që shkakton edhe dritat veriore shumëngjyrëshe mund të sjellë një rrezik të madh për planetin tonë. Observatori për Dinamika Diellore i NASA zbuloi në atmosferën e diellit një vrimë të ...
14:42
39 pikë në 30 javë, një fitore që mund të shërbejë si pikë kthese për të mbyllur kapitullin e polemikave dhe dy lojtarë që për herë të parë këtë sezon gjetën rrugën e golit. Ndeshja ndaj Kora...
14:23
Së fundmi rrjeti më i famshëm social i fotografive, “Instagram”, ka sjellë një veçori që të gjithë e kërkonin. Platforma së fundmi është përditësuar duke sjellë një risi. Tashmë mund të ...
13:59
Xheni, Benard dhe Danjel flasin për buxhetin, ky i fundit i jep disa ide dhe Benardi nervozohet nga kjo. Kur shkojnë në dhomën e imunitetit bashkë, Benardi i bërtet Xhenit dhe i kërkon llogari se çfar...
13:41
Sulmuesi brazilian i Barcelonës, Neymar, nuk do të jetë pjesë e skuadrës që Luis Enrique do të vendosë ditën e sotme në fushë përballë Realit të Madridit. Barcelona kishte apeluar më herët kund...
13:26
Dua Lipa, është vazhdimisht duke ngjitur shkallët e suksesit. Dhe këtë e provon performanca e saj e fundit në një prej emisioneve më të ndjekur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E ftuar për të ...
13:12
Ishte vetëm 27-vjeçe kur Princesha Elizabeta mori fronin dhe u bë Mbretëreshë dhe udhëhoqi Britaninë e Madhe. Ajo qëndron në fron për më shumë se 66 vjet, duke shënuar edhe sundimin më të gjatë t...
13:04
Manchester United nuk dëshiron të rinovojë me asin, Zlatan Ibrahimovic. Sunday Mirror shkruan se United do t’ia ofrojë mbështetjen mjekësore për të shpëtuar karrierën. Por, ata tani do të anulojn...
12:50
Dëmtimet e më pas forma e dobët në ndeshjet e fundit që kur u aktivizua, e kanë bindur përfundimisht trajnerin Sinisa Mihajlovic për të vendosur mbi të ardhmen e Arlind Ajetit. Mediet italiane pranë...
12:26
Ajo është një ndër këngëtaret më të përfolura të skenës shqiptare dhe kjo për cilësitë e saj: e bukur, seksi, tërheqëse, e talentuar. Zaimina ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe ...
12:13
Pas 6 javëve pa humbje dhe pasi tha fjalën e saj në garën për titull duke ndalur në 2 barazime fillimisht Kukësin dhe më pas Partizanin, Vllaznia u rikthye me këmbë në tokë me një humbje 2-0 në Vlor...
10:42
Madje 20% të lidhjeve fillojnë në internet ku ‘industria e datingut’ rrotullon miliarda dollarë Korrespondenca nuk duhet të zgjasë më shumë se tre javë. Ata që për herë të parë takohen vetëm...
10:31
Manchester United do të lejojë largimin e portierit spanjoll De Gea drejt Real Madridit në rast se “Los Blancos” pranojnë të transferojnë drejt Anglisë dy prej futbollistëve të tyre, Alvaro Morata dh...
10:00
Një dokument i Microsoft i cili konfirmon atë që po spekulohej prej javësh e muajsh tërë ka shuar kureshtjen e shumë analistëve dhe besnikëve të Microsoft. Sistemi operativ Windows 10 Cloud është i v...
09:41
Milinkovic : Ishte ndeshje shumë e rëndësishme, një shans i mirë për tu rikthyer në rrugën tonë dhe mendoj se i merituam tre pikë sot pasi kishte diferencë të madhe midis dy skuadrave, opinioni im ës...
09:26
Është një ndër të paktët artistë që është i angazhuar edhe në politikë. Julian Deda është tashmë pjesë e partisë Demokratike dhe në intervistën e tij për Thumb të Aulonës dhe Fatmës aktori ...
09:08
Në shumë forma, kafshët shtëpiake janë njësoj si fëmijët, u pëlqejnë të luajnë me lodra. Kur këto kafshë shtëpiake luajnë më lodrat është një adhurim. Shfletoni fotogalerinë....
08:49
Chelsea shkuar në pushim të pjesës së parë ndaj Tottenhamit me rezultat 2-1. Dy golat për Blutë i shënoi Willian, kurse për Spurs Harry Keane. Por, tifozët e Chelseat befasuan trajnerin Antonio Conte...
08:31
Në botë ekzistojnë disa besime, zakone apo tradita për rritjen e fëmijëve, që në vende të tjera të planetit janë të pakuptueshme. Ja disa  prej tyre: Mauritani: Prindërit i pështyjnë fëmij...
08:12
Këngëtarja e njohur amerikane Katy Perry është transformuar si ylli i momentit Kim Kardashian në postimin e saj të fundit, dhe duket se kjo gjë i ka pëlqyer shumë. Katy është frymëzuar nga pamja e ...
07:49
El Clasico është një ndër ndeshjet më të mëdha në botën e futbollit, pasi në to bëjnë pjesë lojtarët më të mirë. Por nuk ka qenë gjithmonë kështu, pasi në këto skuadra ka patur edhe lojta...
07:26
Tirana asfalton Vllazninë, në ndeshjen e parë finale, duke marrë avantazhin në serinë përmbyllëse të kampionatit kombëtar të basketbollit për meshkuj. Në Pallatin e Sportit Asllan Rusi “bardheblut...
07:18
Samsung gjithnjë është parë me një sy tjetër nga Google duke qenë se është prodhuari më i madh në botë i telefonëve Android. Ditën e Premte këtë na provoi edhe më shumë Google kur tha se shë...
14:45
Nëse jeni duke menduar se cila gjuhë është më e folura në botë, anglishtja, frëngjishtja apo ndonjë gjuhë tjetër, e keni gabim. Gjuha më e folur në botë është ajo mes bimëve, pasi edhe ato mund t...
14:24
Njihuni me Nariyana, është vetëm 8 vjeçe por që tani ajo ka marrë me dhjetëra oferta nga agjenci të ndryshme modeligu, për t’u bërë pjesë e imazheve të tyre. E veçanta e siberianes, qëndron te...
14:06
Ka ndërruar jetë në moshën 44-vjeçare trajneri i të rinjve të klubit londinez të Tottenham, Ugo Ehiogu, si pasojë e një ataku kardiak. Ish-mbrojtësi u dërgua në spital ditën e enjte, ndërsa sot(...
13:41
Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Evropës në Nyon të Zvicrës. Manchester United, Ajax, Lyon dhe Celta Vigo kanë qenë pjesë e shortit të tërhequr për çiftet gjysmëfinale të Ligës...
13:33
Fotografia e një gomari në alpet e Shqipërisë, e shkrepur nga fotografi belg, Frederik Buyckx është shpallur fituese në një prej kompeticioneve më të rëndësishme në botën e fotografisë zhvilluar ng...
12:53
Të vendosësh çdo gjë në vijë, brenda një dite të vetme, sigurisht që është shumë e vështirë. Ndonjëherë të gjithëve na është dukur e pamundur t’i mbarojmë detyrat tona brenda 24 orëve dhe ...
12:29
Apple ka filluar ndërtimin e një qendre të dhënash në Danimark me një ide inovative sesi të sigurojë energji për qendrën përmes energjive të riciklueshme duke e ndarë edhe me komunitetin. Nxehtës...
12:23
Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juvents, Atletico Madrid dhe Monaco kanë qenë pjesë e shortit të tërhequr për çiftet gjysmëfinale ...
10:42
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka kohë që ka paralajmëruar albumin e saj të parë. Ndërsa së fundmi Dua, ka bërë publike edhe listën e këngëve që do të mbajë albumi. E para këng...
10:18
Për shekuj me radhë, njerëzit kanë besuar se ari është materiali më i shtrenjtë në botë. Por nuk është kështu. Më poshtë do të gjeni të listuar materialet më të shtrenjta në planet. /P.Sh/ ...
09:58
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet n...
09:50
Një ajsberg i madh i është afruar gjirit të një qyteti të Kanadasë, duke e kthyer Ferryland në një pikë turistike. Të shumë janë fotografët të cilët kanë zgjedhur të udhëtojnë në këtë ve...
09:36
Nicole e ka vizituar Kosovën në vitin 2006, ku është takuar me disa gra të Kosovës dhe me personalitete të ndryshme. Aktorja e njohur amerikane, Nicole Kidman, e prekur nga gratë dhe fëmijët që ishi...
09:32
Ndaj Vllaznisë ai ishte mungesa e rëndësishme e Partizanit që u ndal në një barazim 1-1 në Shkodër. Me të në fushë në rolin e mesfushorit përpara mbrojtjes, prapavija e të Kuqëve rrallë fut uj...
09:06
Microsoft ofroi detaje të reja për administratorët IT të cilët duan të dinë se çfarë mund të presin nga përditësimet e ardhshme në Windows 10, aplikacionet Office 365 dhe System Center Configuration ...
08:54
Xhudoja dëshmon edhe një herë që është sporti më i suksesshëm shqiptar dhe me një të ardhme të ndritur. Pas triumfit të tretë të Majlinda Kelmendit në kampionatin evropian, me medalje të brozntë ...
08:45
Bomberi i Romës, Edin Dzeko, raportohet se është vënë në listën e dëshirave të Milanit, të cilët pas vendosjes së pronarëve të rinj kërkojnë të përforcohen sezonin e ardhshëm. Trajneri i kuq...
08:28
Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsek...
08:19
Një ndodhi e rrallë merr vend në Kinë. Një burrë është martuar me dy gra në të njëjtën ditë. Zhang, siç shihet edhe në videon e xhiruar në ambientet e një shtëpie, shihet teksa kurorëzohet ...
08:06
Ish-trajneri i kampionëve të Premier League, Claudio Ranieri ka komentuar mbi eliminimin e klubit spanjoll të Barcelonës nga Liga e Kampionëve pas rezultatit të përgjithshëm 3-0 përballë Juventus. ...
07:56
Rusia thuhet se është duke vendosur pajisje dhe forca ushtarake në kufi me shtetin komunist të Koresë së Veriut. Sipas mediave lokale në lindjen e largët, banorët kanë parë armatime ushtarake që pr...
07:44
Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës së mbrëmshme përballë Anderlechtit, ndeshje e vlefshme në kuadër të çerekfinaleve të Europa League. Bomberi suedez me këtë lëndim rrezikon ...
07:33
Një ndër femrat më të njohura, britanikja Victoria Beckham, tregon se rrallë shoqërohet me njerëzit e afërm, përveç bashkëshortit dhe fëmijëve. Ndërsa ish-këngëtarja e kthyer në dizajnere mode ka...
07:17
Në fotogalerinë e bashkëngjitur do të gjeni imazhe të rralla të VIP-ave shqiptarë në mbrëmjen e maturës. Mes tyre janë emra të njohur të ekranit shqiptar si Ilva Tare, Era Istrefi, Kida, etj. /P.S...
07:08
Çfarë ka rezervuar "Microsoft" për aktivitetin që do të mbajë më 2 maj? Në të tilla aktivitete zakonisht kompania dhe ekzekutivët e saj flasin për strategjinë e tyre por kanë dëshmuar se janë një ...
19:50
PamPam është macja me sytë më të veçantë në botë. Ngjyra e të dy syve të maces janë të ndryshme, blu dhe jeshil. Dhe kjo vjen si shkak i një mutacioni të rrallë të quajtur heterochromia. Shfle...
19:32
Çdo vit, revista mjaft e njohur amerikane, “TIME”, publikon listën e 100 njerëzve me më shumë influencë në botë. Edhe për këtë vit revista prestigjioze ka bërë të njëjtën gjë. Sigurisht n...
19:20
Versioni më i fundit i shfletuesit Firefox jo vetëm që tregon përparimin e bërë nga Mozilla me mënyrën e re të përpunimit të të dhënave grafike, por i jep fund mbështetje për sistemet operativ “a...
19:07
Federicho Marchetti nuk është ende gati për t’u rikthyer në portën e Lazios kështu Thomas Strakosha do të jetë titullar në dy takimet e radhës. Konfirmimi vjen nga vetë numri një i skuadrës, i c...
18:52
Në fotogalerinë e bashkëngjitur mund të shfletoni imazhe humoristike ku tregohen se çfarë ndodh kur vendosni të lini vetëm fëmijët me kafshët tuaja shtëpiake. /P.Sh/...
18:38
Lorenzo Insigne është pranë nënshkrimit të kontratës së re me klubin napolitan. Sulmuesi italian nuk e ka ndërmend të largohet nga Napoli, pasi që është pranë marrëveshjes me presidentin Aurelio ...
18:21
Raportohet se Google do të integrojë një bllokues reklamash në shfletuesin Chrome i cili do të jetë i aktivizuar automatikisht. Është Wall Street Journal e cila hedh këtë hipotezë të fuqishme p...
18:08
Tabloidi britanik, “DailyMail Online” ka publikuar sot një artikull me foto të retushuara të ushtareve ruse, të cilat vranë qindra nazistë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Këto foto të kthyera ...
17:48
Tirana finaliste e Kupës së Shqipërisë kundër Skënderbeut, ne një skenar të ngjashëms ezonin e shkuar, do të ishte kualifikuar automatikisht për në Europa League, por kujdes, jo këtë sezon kur rregu...
17:13
E cilësuar si prej prej femrave më të bukura, diva e muzikës pop, Beyonce, është duke kaluar një prej periudhave më të bukura të jetës së saj, kjo falë shtatzënisë. Së fundmi, këngëtarja 35-v...
15:44
HTC konfirmoi spekulimet se kompania është pranë prezantimit të një telefoni të ri i cili mund të ngjeshet. Po një telefon i familjes së rangut të lartë U, idenë rreth të cilës mund ta shikoni ed...
15:21
Nëse jeni në mëdyshje për vendin që do vizitoni gjatë pushimeve tuaja, ndoshta këto slogane do t'ju ndihmojnë të zgjidhni. “FamilyBreakFinder” sjell hartën e botës me sloganet e turizmit në të...
14:59
Mbrëmja e djeshme ka qenë një fitore për të gjithë tifozët e Juventusit, pasi arritën të mposhtin Barcelonën në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Italianët eliminuan Barcelonën në ...
14:43
Qeveria më e lartë e futbollit në kontinent, UEFA, ka zgjedhur profilin e saj në “Twitter” për të pyetur ndjekësit e saj se cila skuadër do të triumfojë në qershor. Sipas lexuesve, me rreth 10 m...
14:31
Ndoshta mund të jenë këngëtarë që mbledhin në stadium plot 100 mijë njerëz, pilotë të njohur të F1, apo edhe modele e sportiste të njohura, por kjo nuk do të thotë se këta njerëz udhëtojnë gjit...
14:08
Prej kohësh këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nuk ka publikuar një këngë të re. Por kjo nuk do të thotë se këngëtarja nuk ka kohë për aktivitetin e saj në botën e spektaklit. Së fundmi ajo ishte ...
13:51
Barazimi ndaj Vllaznisë ishte vetëm një aksident, sepse në Durrës ndaj Teutës, Kukësi u rikthye te fitorja në kampionat duke rimarrë vendin parë, pozicion që e ka mbajtur për pjesën më të madhe të...
13:34
Telefonët dhe tabletët e Apple përdoren më shumë sesa pajisjet e çdo prodhuesit tjetër në mbarë botën. Sipas Newzoo, bazuar në 550 milion pajisje të përdorura aktivisht, gjigandi Amerikan ka afër...
13:14
Në fotogalerinë e bashkëngjitur do të gjeni 11 foto të vjetra të kryeqytetit të Anglisë, Londrës. Njerëz në metro, ku askush nuk i flet askujt, as edhe një kontakt sysh, frika e kalimit në urën e...
12:46
Është spekuluar së fundmi se bukuroshja Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj Vis Bajraktari. Ndërsa mbrëmjen e fundit këto duket se këto thashetheme gjetën prova të forta. Në “Snapchat” ...
12:25
Një fustan nusesh si në përralla ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale. Kjo pasi ky fustan është shpallur si fustani më i pëlqyer ndonjëherë në “Instagram” dhe për momentin numëron...
12:05
Punimet e kampusit të ri të “Apple” janë drejt fundit. E dizajnuar nga “Foster + Partners”, kampusi i ri është vendosur në Kaliforni. Kompania gjigande e teknologjisë ka njoftuar se punëtorët ...
11:54
Sezoni 2016/17 është duke ardhur drejt fundit, teksa Chelsea dhe Tottenham janë dy skuadrat më afër fitimi të titullit, ndërsa lufta e fundit të tabelës është zgjidhur. Por fundin e sezonit vijnë d...
11:46
Reperja e njohur amerikane, Nicki Minaj, është vendosur në qendër të kritikave pas publikimit të këngës së saj të re të shoqëruar edhe me një videoklip. Shkak për këtë është bërë një s...
11:32
Lady Gaga dhe Bradley Cooper i kanë dhënë një puthje pasiononte njëri-tjetrit në motor gjatë xhimit të skenës së filmit “A Star Is Born”. Gaga ishte veshur me një palë pantallona lëkure dhe nj...
11:21
Olympiacos dhe Real Madrid shfrytëzojnë faktorin fushë për të dominuar në sfidat e para të çerekfinaleve të Euroleague. Skuadra greke nuk hasi aspak vështirësi në derbin e Ballkanit përballë Anadaol...
11:09
Me dy takimet e mbrëmshme ka përfunduar faza çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Në formacionin e lojtarëve që dështuan të tregojnë veten në këtë fazë dominojnë lojtarët e Barcelonës, me pe...
19:54
Barcelona pret vetëm pas pak minutash italianët e Juventus, në kuadër të ndeshjes së dytë të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Vendasit do të provojnë të bëjnë surprizën për herë ...
19:44
80% e përdoruesve 600 milion përdoruesve të "Instagram" jetojnë jashtë Shteteve të Bashkuar andaj ishte e domosdoshme një mënyrë e cila mund t'u ofronte atyre eksperiencë më të mirë në kushtet të n...
19:27
Mbrëmjen e sotme, spanjollët e Barcelonës do të përballen me klubin italian të Juventus në orën 20:45, në kuadër të takimit të dytë të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ndeshja luhe...
19:18
Donald Trump është dashamirës i sportit të golfit, ndërsa duket se djali i tij i vogël, Barron, është një tifoz i madh i një sporti tjetër, atij të futbollit. 11-vjeçari është fotografuar në ob...
19:10
Kendrick Lamar jo vetëm që ka sjellë një këngë të re, por në të është vendosur një film me metrazh të shkurtër. Këngën e re, të titulluar "DNA", reperi i njohur e publikoi ditën e djeshme në ...
18:55
Serena Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Ylli i tenisit, anonçoi këtë lajm ditën e sotme me anë të një fotoje të postuar në profilin e saj në “Snapchat”. E veshur me një...
18:38
Shumë prej nesh kemi foto qesharake nga fëmijëria. Ndërsa të pakët janë ata të afërm të cilët kanë rikrijuar në mënyrën më perfekte fotografi nga e kaluara e tyre. Shfletoni fotogalerinë....
18:23
Ajo është e sigurt për trupin e saj, pa asnjë ndërhyrje estetike. Demi Lovato tregon dita ditës se është një nga ato këngëtare e cila ka një trup perfekt. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku t...
18:03
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka paralajmëron furtunë në sistemin e arbitrimit. Gjatë bashkëbisedimit me studentët e Universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, në kuad...
17:58
Gjigandët e teknologjisë, “Google”, kanë krijuar një aplikacion i cili i lejon të gjithë përdoruesit të vizatojnë objekte nga më të ndryshmet. E gjitha fillon me një vizatim të thjeshtë amato...
15:54
Edhe pse janë bashkë prej disa muajsh, reperi i njohur Gjiko ka shprehur hapur ndjenjat që ka për prezantuesen bukuroshe, Elita Rudi. Gjiko postoi një foto në “Instastory”, ku shkruhej një dedikim, “...
15:29
Janë të shumtë njerëzit të cilët duan të adoptojnë kafshë shtëpiake, por ndoshta u duhet disi inspirim për ta bërë. Këtë është përpjekur të bëjë edhe një agjenci reklamimi të cilët për...
15:20
Vetëm pak minuta pasi Reali Barazoi rezultatin ndaj Bayern Munchen në 2-2, në takimin e dytë të fazës çerekfinale në Ligën e Kampionëve, erdhi dhe postimi thumbues i Gerard Pique në “Twitter”. E...
15:02
Një nga piktoret më të famshme meksikane, Frida Kahlo, la një shenjë në botën e artit, ku shpalosi pikëpamjet e saj politike të kthyera në art dhe personalitetin e saj derisa ndërroi jetë në vitin 19...
14:21
Microsoft prezantoi një funksionalitet të ri në Windows 10 i dizajnuar për të reduktuar aplikacionet në sfond në mënyrë që të ulet konsumi i baterisë. I quajtur “Power Throttling,” ky funksion ...
14:01
Granit Xhaka ka festuar vitin e dytë të fejesës me partneren e tij, Leonita Lekaj. Mesfushori i klubit anglez të Arsenal ka zgjedhur të postojë një foto në profilin e tij në “Instagram”, ku shihen...
13:54
Normalizohet situata te Luftëtari pas tensionit që shkaktoi humbja me Flamurtarin. Presidenti i klubit gjirokastrit, Grigor Tavo rikthen në stolin e skuadrës trajnerin Mladen Milinkovic pas dorëheqjes së k...
13:32
Spanjollët e Real Madridit janë kualifikuar për në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Madrilenët triumfuan pas kohës shtesë kundër Bayern me rezultat të përgjithshëm 6-3. Për eliminimin e ...
13:23
Facebook lançoi platformën e parë të realitetit të shtuar në konferencën vjetore të zhvilluesve F8, duke hapur mundësi pafund në krijimin e përmbajtjeve të reja duke përdorur kamerën e telefonit. ...
19:45
Real Madrid pret gjermanët e Bayern Munich në takimin e dytë në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. “Galaktikët” fituan në ndeshjen e parë me rezultat 2-1, ndërsa janë favoritë ...
19:27
"Google" lajmëroi ditën e sotme një mënyrë të re pagesash përmes shërbimin "Android Pay". Kompania njoftoi partneritetin e ri me PayPal për blerjet online, në dyqanet e aplikacioneve e madje brenda apli...
15:27
Kombëtarja U-17 ka nisur sot grumbullimin në Durrës në Resort ” Tropical” për përgatitjet e turneut të fundprillit në Qipro ku do marrë pjesë edhe skuadra jonë. Trajneri i kësaj moshe Xhemal Mu...
15:06
Këto fotografi të përmbledhura janë shkrepur nga një djalë i ri i quajtur, Ho Fan i cili mbërriti në Hong Kong në vitin e largët 1949. Në atë kohë Ho Fan preferoi të përjetësonte momente nga përd...
KM