Pritjes së ëmbël i erdhi fundi… Xhensila Myrtezaj sjell në jetë vajzën

Këngëtarja aq e talentuar dhe bukuroshe, e cila është mjaft e dashur për publikun shqiptar sot u bë nënë për herë tëparë, duker sjell në jetë vajzën.

Ajo që presim tani është të zbulojmë emrin që çifti Xhensila dhe Bes Kallaku kanë zgjedhur bijën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet