Princ Leka nostalgjik, publikon foto me prindërit nga fëmijëria, shihni si dukej (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para

Princ Leka II është trashëgimtari i familjes mbretërore, i cili kurorëzoi dashurinë e tij me martesë vitin e kaluar, me aktoren Elia Zaharia. Ai është mjaft i pëlqyer në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tij.
Së fundmi, ai ka publikuar disa foto mjaft nostalgjike në rrjetin social “Facebook”, ku shfaqet bashkë me prindërit në fëmijërinë e tij. Në foto shohim familjen Leka, e cila duket mjaft e lumtur, teksa bie në sy shkëlqimi dhe eleganca e zonjës së familjes.

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet