Policia e Kosovës arreston 25 vetë në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka arrestuar 25 persona gjatë 24 orëve të fundit.

13 prej tyre janë arrestuar, 12 janë dërguar në mbajtje dhe një në vuajtje të dënimit, shkruan Express. Arrestimet e tyre kanë të bëjnë me vepra të ndryshme penale.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet