Po përgatisni gardërobën për sezonin e ri? Mos harroni xhaketat e vjeshtës

Tanimë jemi zyrtarisht në sezonin e vjeshtës dhe sigurisht që duhet të fillojmë të mendojmë t’i përshtatemi stinës e ta mbushim gardërobën me xhaketat e duhura. Para se të marrim vendimin se çfarë do të blejmë, duhet që më parë të informohemi për ngjyrat dhe trendet e sezonit.

Këtë vjeshtë nuk do të mungojnë as blazer, miksimi i xhaketës klasike me atë sportive, mjaft të nevojshme për garderobën femërore.

Në zyrë me këmishë të bardhë dhe pantallona të koordinuara dhe në kohën e lirë me një palë xhinse dhe bluzë me mëngë të gjatë. Dhe për në mbrëmje me një maxi dress dhe këpucë të sheshta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet