Pierre Aubameyang, zyrtarisht i Arsenal-it (FOTO)

Arsenal ka zyrtarizuar futbollistin Pierre Aubameyang.

28-vjeçari nënshkroi kontratë afatgjate me klubin londinez.

Ai ka shënuar 98 gola në 144 paraqitje në Bundesligë me BVB-n, dhe një total prej 172 golash në të gjitha garat.

Të tjera

Dyert e mbyllura

Nga Enver Robelli Ka 100 arsye për të kritikuar politikat e Bashkimit Evropian ndaj vendeve të Ballkanit. Në vitin 2003…

Abissnet