Përplasen tri makina te “Pallati me Shigjeta” në Tiranë

Tre makina janë përplasur mëngjesin e sotshëm në Tiranë pranë Pallatit me Shigjeta.
Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, por vetëm dëme materiale.
Aksidenti ndodhi rreth orës 07:20 të mëngjesit kur nuk kishte shumë trafik.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet