Përplasen dy makina, dy të plagosur në Tepelenë

Një aksident ka ndodhur sonte në mbrëmje në Tepelenë dhe si pasojë dy persona janë plagosur. Policia ka thënë se nga aksidenti mbeten dy persona të plagosur.

Ata janë dërguar në spital, e njëri prej tyre ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Shkak për aksidentin dyshohet se ka qenë një parakalim i gabuar. Forcat policore janë duke punuar për të zbardhur rrethanat e kësaj ngjarjeje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet