Përplas rëndë këmbësorin dhe largohet me shpejtësi (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në zonën e Pallatit me Shigjeta ku një këmbësor është përplasur me një makinë.

Në raportimet e Faxëeb.al thuhet se qytetari që gjendet i shtrirë në rrugë është përplasur nga një mjet , i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i personit që ka mbetur i plagosur gjithashtu ende nuk kanë dalë detaje se si ndodhi ngjarja. Policia shkoi në vendngjarje duke bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet