Përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Një makinë është përmbysur në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Sukthit. Nuk dihet ende nëse ka viktima, por vetë qytetarët kanë nxituar të ndihmojnë për ta shpëtuar drejtuesin dhe personat e tjerë që ndodheshin brenda. Qarkullimi është ndërprerë për një farë kohe në njërin krah.
Sipas informacioneve, ngjarja mund të ketë ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe lagështirës në rrugë.

Të tjera

Abissnet