×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Pas tërmetit/ Emina Çunmulaj me lot në sy: Shumë shpejt vij në Shqipëri

Tërmeti i 26 Nëntorit ka prekur shumë personazhe të showbizit shqiptar. Së fundmi edhe modelja e njohur Emina Çunmulaj është sensibilizuar dhe do të ofrojë ndihmën e saj për banorët e prekur nga tërmeti.

Emina njihet për natyrën e saj bamirëse, shpesh herë është angazhuar në nisma të ndryshme humanitare për të ndihmuar njerëzit në nevojë.

Modelja gjatë gjithë këtyre ditëve ka postuar në Instagramin e saj, detaje nga ndihmat e “Fundjavë Ndryshe”. Ndërkohë, në një lidhje live në puntatën speciale të emisionit NIN, dedikuar mbledhjes së fondeve për Shqipërinë, Emina njoftoi se ka dhuruar 10 mijë dollarë për të prekurit e tërmetit.

Modelja premtoi se shumë shpejt do të udhëtojë drejt Shqipërisë dhe do bëjë personalisht atë që i do zemra.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U tha se është i lidhur me modelen indiane, këngëtari e thotë troç: Nuk është e vërtetë, nëna e do nusen shqiptare

U tha se është i lidhur me modelen indiane, këngëtari e thotë troç: Nuk është e vërtetë, nëna e do nusen shqiptare

Publikuar më 14.07.2020
Këngëtari i njohur shqiptar po përflitet prej kohësh se ësht...

Këngëtari i njohur shqiptar po përflitet prej kohësh se është në një lidhje me modelen indiane, Sabrine Khan. Bëhet fjala për Ardian Bujupin dhe modelen e klipit të këngës së tij “Modela”. Në fakt gjithçka nisi nga dy të rinjt të cilët shaqen shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit në postimet e rrjeteve sociale. Megjithatë këngëtari […]

Lexo më shumë

U infektua me koronavirus, ndahet nga jeta aktori i njohur i telenovelës shumë të ndjekur nga shqiptarët

U infektua me koronavirus, ndahet nga jeta aktori i njohur i telenovelës shumë të ndjekur nga shqiptarët

Publikuar më 14.07.2020
Koronavirusi i ka marrë jetën një prej aktorëve më të njohur...

Koronavirusi i ka marrë jetën një prej aktorëve më të njohur të telenovelave meksikane shumë të ndjekura nga shqiptarët. Bëhet fjalë për aktorin Raymundo Capetillo, të cilin e kemi parë në telenovelën “Zemër e egër”.   Capetillo është ndarë nga jeta në moshën 76-vjecare si pasojë e komplikimeve nga koronavirusi. Aktori u shtrua me urgjencë […]

Lexo më shumë

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri thyen heshtjen dhe flet për ndjenjat e forta (Video)

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri thyen heshtjen dhe flet për ndjenjat e forta (Video)

Publikuar më 14.07.2020
Ajo është një prej këngëtareve më të veçanta të showbizit sh...

Ajo është një prej këngëtareve më të veçanta të showbizit shqiptar. Muzika e saj dëgjohet kudo duke e bërë një prej personazheve më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila këtë të hënë ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në “Tv Klan”. E pyetur nga moderatorja, Alketa […]

Lexo më shumë

Djali i saj 18-vjeçar dërgohet në kujdes intensiv, modelja shpërthen në të qara jashtë spitalit

Djali i saj 18-vjeçar dërgohet në kujdes intensiv, modelja shpërthen në të qara jashtë spitalit

Publikuar më 13.07.2020
Ish-modelja e famshme Katie Price është fotografuar e përlot...

Ish-modelja e famshme Katie Price është fotografuar e përlotur jashtë spitalit, pasi djali i saj 18-vjeçar është vendosur nën kujdes intensiv. Fëmija më i madh i ish-modeles u nis me urgjencë në spital, sepse ai kishte dhimbje në kraharor dhe temperaturë shumë të lartë. Burime pranë Katie kanë treguar se mjekët dyshojnë se 18-vjeçari është […]

Lexo më shumë

Ku është Elvana Gjata? Valdrin Sahiti tregon çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur

Ku është Elvana Gjata? Valdrin Sahiti tregon çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur

Publikuar më 13.07.2020
Elvana Gjata prej disa muajsh nuk është aktive në muzikë dhe...

Elvana Gjata prej disa muajsh nuk është aktive në muzikë dhe si gjithmonë ajo po qëndron e tërhequr nga jeta publike. Rrallëherë këngëtarja shfaqet edhe në rrjete sociale dhe mesa duket për këtë gjë e paska një arsye. I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kuthin e Piter Pan”, stilisti Valdrin Sahiti, që është […]

Lexo më shumë

Nora Istrefi i lë të gjithë pa fjalë, shpenzon shumën marramendëse për një veshje plazhi

Nora Istrefi i lë të gjithë pa fjalë, shpenzon shumën marramendëse për një veshje plazhi

Publikuar më 13.07.2020
Nora Istrefi është një nga vajzat më me stil në showbizin sh...

Nora Istrefi është një nga vajzat më me stil në showbizin shqiptar dhe ajo shpenzon jo pak për veshjet e saj. Këngëtarja ka treguar se bën një jetë mjaft luksoze dhe nuk kursehet aspak kur vjen puna tek paraqitja e jashtme. Përveçse për veshjet skenike, duket se Nora shpenzon shuma goxha të mëdha edhe për […]

Lexo më shumë

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mrekullueshme”, Elgiti emocionon Klean me surprizën speciale

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mrekullueshme”, Elgiti emocionon Klean me surprizën speciale

Publikuar më 13.07.2020
Klea Huta feston 27-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë spec...

Klea Huta feston 27-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë speciale Elgiti i ka bërë një dedikim shumë romantik. Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale një foto me Klean, shoqëruar me disa fjalë shumë të bukura për partneren e tij. “Gëzuar ditëlindjen grua & mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”, […]

Lexo më shumë

“Gjysma ime”, Rezarta Shkurta ndan videon me momente intime me Ermal Hoxhën në jaht

“Gjysma ime”, Rezarta Shkurta ndan videon me momente intime me Ermal Hoxhën në jaht

Publikuar më 13.07.2020
Rezarta Shkurta po jeton momentet më të bukura me pushime me...

Rezarta Shkurta po jeton momentet më të bukura me pushime me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën dhe vajzën e tyre, Hera. Artistja e njohur prej disa ditësh është arratisur në jug të vendit me familjen e saj dhe përmes rrjeteve sociale ka ndarë disa nga çastet më të lumtura. Ajo ka publikuar në “Instagram” një […]

Lexo më shumë