Pas një pauze të gjatë, Enca shfaqet me një kërcënim (Foto)

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Enca Haxhia duket se ka preferuar të qëndrojë larg vëmendjes mediatike.

Megjithatë duket se diçka ka ‘zgjuar’ këngëtaren, e cila përmes një foto në “Instastories” ku duket se paralajmëron së tashmë nuk do të “bëj një sy qorr dhe një vesh shurdh!”.

Nuk dihet se kujt i referohet këngëtarja e hitit “Bow Doën”, por mesa duket këtë herë është mërzitur nga komentet apo fjalët për të.

Të tjera

Një farsë kosovare

Nga Agron Bajrami Në Kosovë, ka kohë që nuk përbën kurrfarë befasie kur politikanët shkelin fjalën e dhënë, abuzojnë me…

Abissnet