Pas fejesës Jon Gjebrea dhe Merlin ikin nga Shqipëria, ja ku kanë shkuar (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para


Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutuara në media këto dy ditët e fundit.
Ndërsa çifti i sapo fejuar kanë fituar sërish vëmendje.
Në disa postime të bëra në rrjetet sociale ata kanë bërë të ditur se janë larguar nga Shqipëria.
Nga fotot duken që kanë shkuar në Romë për pushime.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet