Pas divorcit, aktori i famshëm fotografohet pranë biondes misterioze (Foto)

Që prej vitit 2012, pasi u divorcuar nga bashkëshortja, aktori i famshëm nuk është parë të ketë një lidhje serioze. Por fotografët e kanë pikasura atë duke ecur nën shoqërinë e një gruaje bionde.

Aktori Tom Cruise është parë të ecte në rrugët e Los Anxhelosit, teksa fliste me gruan misterioze që po e shoqëronte. Tom ishte ve shur me të zeza, njësoj si femra pranë tij, e cila mbante një stilolaps në kokë.

Nga fjalët që qarkullojnë ajo është asistentja e Tom. 56-vjeçari nuk ka pasur lidhje zyrtare që pas divorcit me Katie Holmes në vitin 2012.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet