Parashikimi i motit, 9 nëntor 2019

Shqipëria sot: orët e para të ditës do të jenë me vranësirave të cilat do të sjellin rrebeshe shiu afat-shkurtra kryesisht në zonën Veriperëndimore. Por gjatë mesditës dhe në vijim reshjet do të shtrihen në të gjithë vendin duke bërë që shirat të jenë mesatarë dhe lokalisht intensiv.

Temperaturat: e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke u luhatur nga 3 gradë deri në 19 gradë C.

Era: do të fryjë e mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 60 km/h në drejtimin Jugor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet