×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, 8 nëntor 2015

Dashi

Ju mund të ndiheni të nxitur për ta vendosur të dashurin tuaj në piedestal sot. Dëshironi ta shihni atë si bashkëshortin/en e përsosur për ju. Jeni të gatshëm të shkoni shumë larg për t’i sjellë kënaqësi këtij personi. Ju e shihni botën me ngjyrat e dashurisë, kështu që asgjë nuk mund t’ju bindë për gjë tjetër, përveç besimit tuaj se gjërat janë të përsosura.

Demi

Romanca nuk po ju shkon mire, mund të keni pikëpyetje. Ngjarjet që do të ndodhin sot do e bëjnë të vështirë injorimin e kësaj çështjeje. Komunikimi është çelsi që ju ndihmon për të renditur ndjenjat e lidhura me këtë çështje. Mos u bëni shumë paragjykues.

Binjakët

Dashuria dhe romanca janë kartat me të cilat do t’ju duhet të luani sot. Luaj dorën që të është dhënë dhe largohu nga tryeza fitimtar. Një transformim mund të ndodhë më çështjet e zemrës. Në asnjë mënyrë nuk duhet të kompromentoni veten. Mos kërkoni asgjë tjetër, përveç më të mirës. Kjo është dita juaj për të shkëlqyer.

Gaforrja 

Çështjet me romancën zënë një pjesë të madhe të ditës së sotme. Peshorja do të anojë në anën tuaj për këtë çështje. Ju jeni të aftë për t’i mbajtur gjërat e thjeshta dhe argëtuese. Zbulimin e emocioneve dhe pasioneve tuaja lëreni për një ditë tjetër.

Luani

Çështjet e zemrës janë në favorin tuaj sot. Ju duhet të përgatiteni për një ditë të mbushur me aktivitete sociale dhe biseda të vlefshme. Shpirti juaj kreativ do të jetë në nivele të larta. Ju nuk gaboni në zgjedhjen e një artikulli në dyqane rrobash. Shija juaj për elegancën është e pagabueshme, kështu që kënaquni.

Virgjeresha

Ditën e sotme do të fokusoheni tek romanca , por mund ta keni të vështirë të gjeni një mënyrë për të shprehur ndjenjat tuaja. Tek kjo çështje ndikon fuqia dhe sigurisht nuk mungon pasioni. Ju mund të haseni me vështirësi që nuk do ju lejojnë të shpalosni të gjithë energjinë tuaj.

Peshorja

Kur bëhet fjalë për çështje që kanë të bëjnë me dashurinë, mos u ndalni. Gjërat janë në favorin tuaj dhe nuk duhet të hezitoni që të veproni me forcë dhe besim. Tregojuni të tjerëve sa seriozë jeni, situate është në favorin tuaj.

Akrepi

Mund ta keni të vështirë ta përqëndroni energjinë tuaj diku sot. Çështje që kanë të bëjnë me romanticitetin dhe dashurinë mund të lindin dhe ju do të ndjeni dëshirën për të filluar diçka në lidhje me këtë çështje. Mund të jeni të pavendosur se cilën rrugë duhet të ndiqni, por drejtohuni nga shoqëria juaj dhe lejoni dikë tjetër t’ju udhëheqë.

Shigjetari

Ju mund të dëshironi të ecni përpara me një projekt, ndërsa një partner i afërt kërkon që të uleni dhe t’i diskutoni gjërat bashkë. Do të ndizen gjakrat midis jush, prandaj duhet të jeni gati për të bërë një kompromis. Çdo veprim i nxituar do të shkaktojë dëme.

Bricjapi

Dashuria do të jetë në mendjen tuaj sot, kështu që jepini zemrës suaj vëmendje të plotë. Keni probleme komunikimi me të dashurin tuaj, kështu që përpiquni të bëheni të sjellshëm. Nga çfarëdo drejtimi që të lëvizni, do të përplaseni. Lëreni që lëvizjen e parë ta bëjë personi tjetër.

Ujori

Çështjet që kanë të bëjnë me dashurinë do të jenë në favorin tuaj sot. Është një forcë që ju shtyn të ndërmerrni veprime. Kujdesuni për këtë energji dhe qëndroni të hapur ndaj shoqërisë. Bisedat me miqtë mund të jenë të dobishme tani. Ditën e sotme të gjitha llojet e lidhjeve janë të favorizuara për ju.

Peshqit

Sot do të përballeni me tension në lidhjen tuaj në çift. Ju dëshironi të filloni një marrëdhënie që është e rëndësishme për ju, dhe duket se gjërat po shkojnë sipas planit. Në vend që të anashkaloni rrugën tuaj, bëni një qasje më të drejtpërdrejtë. Nëse nuk provoni është po aq keq sa të provoni dhe të dështoni.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e enjte 13 gusht 2020

Horoskopi ditor, e enjte 13 gusht 2020

Publikuar më 13.08.2020
Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju ...

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të tillë njerëz. Demi Do të hyjë shumë lumturi në jetën tuaj dhe ju e meritoni atë, prandaj shijojeni! Mos harroni të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 gusht 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 gusht 2020

Publikuar më 12.08.2020
Dashi Jeta në çift do jetë po aq e bukur sa në fillimet e li...

Dashi Jeta në çift do jetë po aq e bukur sa në fillimet e lidhjes. Do të argëtoheni pa fund. Në planin financiar nuk duhet t’i lini gjërat pas dore sepse situata mund të ndërlikohet. Demi Komunikimi me partnerin do të jetë i ngrohtë dhe nuk do keni aspak debate apo mosmarrëveshje. Në planin financiar […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 11 gusht 2020

Horoskopi ditor, e martë 11 gusht 2020

Publikuar më 11.08.2020
Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë. ...

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni në ambientet profesionale. Do të bëni për vete një person vërtet interesant. Demi Do të jeni shumë falënderues dhe të kuptueshëm me personin që doni dhe kjo do t’ju lejojë të kaloni një fazë të kënaqshme, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 10 gusht 2020

Horoskopi ditor, e hënë 10 gusht 2020

Publikuar më 10.08.2020
Dashi Nesër ju mungon shumë një person i afërt që për moment...

Dashi Nesër ju mungon shumë një person i afërt që për momentin ndodhet larg jush. Për këtë arsye jeni bërë pak nostalgjikë. Demi Nëse humori nuk është edhe aq i mirë, largoni shqetësimet dhe mendimet e zymta dhe lejojini vetes një pushim të këndshëm me partnerin. Binjakët Në qoftë se partneri do të tregohet i […]

Lexo më shumë

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 09.08.2020
Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. D...

Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.08.2020
Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikue...

Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikuese. Nuk ju mungojnë idetë dhe fjalët për të magjepsur bashkëbiseduesit. Një takim me fat është i mundur. Yjet ju premtojnë përjetimin e emocioneve të bukura, disa ngjarje që do plotësojnë edhe dëshirat tuaja më intime. Demi Ndikimi hënor i fundjavës është një thelb i introspeksionit […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar më 07.08.2020
Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për ...

Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot. Demi Në këtë periudhë do jeni shumë kuriozë, aktivë dhe optimistë. Ju e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë