×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Dashi

Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në planin profesional, ashtu edhe në atë sentimental, por mbi të gjithë është Afërdita ajo që ju bën të ndjeheni më të gjallë e më aktivë.

Demi

Duke pasur parasysh kuadrin yjor shumë të përshtatshëm, ju këshillohet të lini mënjanë mëdyshjet dhe t’i futeni punës, sepse rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë. Erosi në rritje.

Binjakët

Pas një periudhe jo edhe aq pozitive, tashmë duket se yjet janë rikthyer sërish në anën tuaj, duke ju risjellë optimizmin dhe entuziazmin pa të cilin ju nuk bëni dot. Të ripërtërirë edhe fizikisht.

Gaforrja

Në përgjithësi shenja predominohet nga yje të mirë, ku spikat Mërkuri që ju bën të zellshëm, por Marsi duket se e bën të paqëndrueshëm sektorin ekonomik, ndërsa Afërdita ju bën konfuzë.

Luani

Duket se gjërat po shkojnë pikërisht në drejtimin që ju shkon për shtat juve, por, që të mos ndjeheni të zhgënjyer në fund, duhet të merrni në dorë situatën e të mos ia lini gjithçka rastësisë.

Virgjëresha

Janë shumë ata që kërkojnë të shfrytëzojnë aftësitë dhe mundësitë tuaja për të përfituar, prandaj mundohuni t’i dalloni për të mos rënë viktimë e tyre. Përpiquni të jeni më sistematikë.

Peshorja

Duhet të përfitoni nga poziciona aktual i Marsit në një orbitë të favorshme, për të zgjidhur ndonjë çështje të mbetur pezull, nga e cila do të arrini një sukses të pashpresuar ndoshta.

Akrepi

Në përgjithësi sot pritet një ditë shumë e mirë, ndonëse ndonjë pengesë e vogël e shkaktuar nga Marsi “ngatërrestar” mund të sjellë pak pështjellim në mendjen tuaj. Interesant erosi.

Shigjetari

Afërdita dhe Marsi janë aleatët tuaj në një periudhë kaq të domosdoshme, prandaj mund të ndërmerrni të gjitha iniciativat që dëshironi, pa pasu asnjë lloj frike. Emocionuese mbrëmja.

Bricjapi

Sot duhet të tregoni shumë kujdes, sepse pika juaj e dobët është që jeni shumë emocionalë dhe kjo mund të shfrytëzohet nga njerëzit që, kërkojnë të nzjerrin përfitime nga kjo.

Ujori

Marsi dhe Mërkuri në shenjë ju bëjnë nervozë, por për fatin tuaj të mirë sot do të jeni aq shumë të angazhuar në punë, sa nuk do të keni as kohë as nge për t’u marrë me ata që ju acarojnë.

Peshqit

Edhe të lindurit e kësaj shenje do të kenë shumë yje për “aleatë”, prandaj nuk do ta kenë të vështitrë për të arritur një objektiv të caktuar. Dikush përpiqet të tërheqë vëmendjen tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Publikuar më 05.03.2021
Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëz...

Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëzoni çdo mundësi që ju është paraqitur për të korrigjuar gabimet ose për të zgjidhur problemet e së kaluarës. Demi Sot do të keni shumë mundësi dhe duhet të jeni vigjilentë për të shfrytëzuar sa më shumë prej tyre. Gjithashtu, disa ngjarje të lumtura të papritura do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Publikuar më 04.03.2021
Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të...

Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të thotë se është një ide më e mirë. Mendimi i pavarur gjithmonë duhet të inkurajohet. Mos u shqetësoni nëse njerëzit ju akuzojnë se jeni mendjembyllur. Demi Kjo nuk është një ditë shumë e mbarë për suksese financiare, prandaj mos e prekni portofolin […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Publikuar më 03.03.2021
Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një t...

Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një tjetri, mos u shqetësoni, çdokush do e ketë momentin e tij. Me rëndësi është që të mos hiqni dorë nga dëshira për të përparuar. Demi Mundohuni të kaloni më shumë kohë në natyrë nesër. Bëni një shëtitje të gjatë jashtë. Kjo do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Publikuar më 02.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat....

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të cilin kishit kohë që jua kishin marrë. Sa i përket anës shëndetësore do të ndiheni mjaft mirë. E vetmja gjë që do t’ju shqetësojë gjatë ditës së nesërme do të jetë humori jo i mirë i një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Publikuar më 01.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë dit...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë ditën në relaks. Ecni përpara dhe mos i lejoni problemet e pazgjidhura t’ju prishin ditën. Ka gjasa që pasdite, jeta juaj të marrë një kthesë të papritur, e cila do t’i hapë rrugën rritjes suaj në karrierë. Demi Disa Dema do të duhet të përzgjedhin mes […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Publikuar më 26.02.2021
Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse d...

Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse do të ruani kthjelltësinë e duhur, do arrini që t’ia dilni. Mund të ketë diskutime të forta në çift, por mundohuni që të jeni sa më fleksibël. Ata që janë vetëm, do të jenë të detyruar të ndërpresin një njohje të nisur prej pak kohësh, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë